Fyzio - tréning

Fyzio-tréning je určený na vizuálnu zmenu postavy, ako aj celkové zlepšenie zdravotného stavu. Podľa potrieb klienta sa zameriavam na správne držanie tela, spevnenie postavy, zlepšenie sily, naberanie primeranej funkčnej svalovej hmoty a spaľovanie tukov v problémových partiách tela. Oproti klasickému tréningu vo fitnesscentre má výhodu v tom, že sa necvičí s veľkými váhami a strojmi, ktoré môžu viesť k zraneniam, skráteniu svalstva a nadmernému preťaženiu. Cvičenie je vhodné pre bežných ľudí od tehotných žien, až po seniorov. 

 

1/1

SM - systém

(SPS metóda)

Preventívne rehabilitačno - kondičné cvičenie, ktorým sa aktivujú svalové reťazce, vytvára sa svalový korzet a trakčná sila, ktorá vzpriamuje chrbticu. Pri cvičení sa používa elastické lano, na vytvorenie odporu pre lepšie zefektívnenie pohybu. Výsledkom sú posilnené a uvoľnené svaly, zmiernenie až odstránenie bolesti chrbtice, zlepšená stabilizácia a mobilizácia chrbtice, koordinácia a kvalita chôdze. Cieľom cvičenia je regenerovať medzistavcové platničky celej chrbtice a predchádzať, či zmierňovať diagnózu skoliózy. 

 

1/1

Osobné konzultácie

Špecializované osobné konzultácie ohľadom nastavenia a vypracovania stravovacieho plánu na mieru podľa požadovaného cieľa a dietologické konzultácie pri problémoch s alergiami, intoleranciami, cukrovkou a štítnou žľazou. Profesionálne vypracovanie tréningových plánov na mieru pre kondičných cvičencov, súťažiacich v kulturistike a fitness ako aj pre vrcholových športovcov z rôznych športových odvetví. 

 

1/1

Celotelová diagnostika

Ponúkam individuálnu komplexnú diagnostiku zdravotného stavu na základe viacerých atribútov (výsledky krvi, BMI a BMR index, somatotyp postavy, podkožný a viscerálny tuk, intolerancie, alergie), diagnostiku röntgenu, magnetickej rezonancie, CT a zistenie príčin bolestí pohybového aparátu, ako aj celkovej symetrie postavy, vhodná aj pre súťažiacich v kulturistike a fitness.

 

1/1

KONTAKT

0917 120 450

  • White Facebook Icon

VIP Fyzio tréner

  • White Instagram Icon

#vip_physio_trainer

ADRESA

Jantárová 30

04001 Košice

Slovensko

  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon

FAKTURAČNÉ ÚDAJE:

EKO - FIT s.r.o.

Námestie Mieru 6, Moldava nad Bodvou, 045 01, SR

IČO: 51 304 368, 

DIČ: 2120664139

Zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Košice I., oddiel Sro, vložka číslo 43051/V

Zodpovedná osoba - Mgr. Milan Sabo

FORMULÁR