Fyzio - tréning

Fyzio-tréning je určený na vizuálnu zmenu postavy, ako aj celkové zlepšenie zdravotného stavu. Podľa potrieb klienta sa zameriavam na správne držanie tela, spevnenie postavy, zlepšenie sily, naberanie primeranej funkčnej svalovej hmoty a spaľovanie tukov v problémových partiách tela. Oproti klasickému tréningu vo fitnesscentre má výhodu v tom, že sa necvičí s veľkými váhami a strojmi, ktoré môžu viesť k zraneniam, skráteniu svalstva a nadmernému preťaženiu. Cvičenie je vhodné pre bežných ľudí od tehotných žien, až po seniorov. 

 
SM systém6
press to zoom
SM systém5
press to zoom
fyzio trening6
press to zoom
ver23_edited
press to zoom
1/1

SM - systém

(SPS metóda)

Preventívne rehabilitačno - kondičné cvičenie, ktorým sa aktivujú svalové reťazce, vytvára sa svalový korzet a trakčná sila, ktorá vzpriamuje chrbticu. Pri cvičení sa používa elastické lano, na vytvorenie odporu pre lepšie zefektívnenie pohybu. Výsledkom sú posilnené a uvoľnené svaly, zmiernenie až odstránenie bolesti chrbtice, zlepšená stabilizácia a mobilizácia chrbtice, koordinácia a kvalita chôdze. Cieľom cvičenia je regenerovať medzistavcové platničky celej chrbtice a predchádzať, či zmierňovať diagnózu skoliózy. 

 
sm system-upd
press to zoom
SMSYSTEM3-upd
press to zoom
SMSYSTEM2-upd
press to zoom
SMSYSTEM1-upd
press to zoom
1/1

Osobné konzultácie

Špecializované osobné konzultácie ohľadom nastavenia a vypracovania stravovacieho plánu na mieru podľa požadovaného cieľa a dietologické konzultácie pri problémoch s alergiami, intoleranciami, cukrovkou a štítnou žľazou. Profesionálne vypracovanie tréningových plánov na mieru pre kondičných cvičencov, súťažiacich v kulturistike a fitness ako aj pre vrcholových športovcov z rôznych športových odvetví. 

 
konzultacia-upd
press to zoom
Konzultacia1-UPD
press to zoom
Konzultacia2-UPD
press to zoom
Konzultacia3-UPD
press to zoom
1/1

Celotelová diagnostika

Ponúkam individuálnu komplexnú diagnostiku zdravotného stavu na základe viacerých atribútov (výsledky krvi, BMI a BMR index, somatotyp postavy, podkožný a viscerálny tuk, intolerancie, alergie), diagnostiku röntgenu, magnetickej rezonancie, CT a zistenie príčin bolestí pohybového aparátu, ako aj celkovej symetrie postavy, vhodná aj pre súťažiacich v kulturistike a fitness.

 
Diagnostika-upd
press to zoom
Diagnostika2-UPD
press to zoom
diagnostika1-UPD
press to zoom
Diagnostika3-UPD
press to zoom
1/1