TATIANA MIKLUŠOVÁ, 47 rokov, Košice

Aktualizace: 2. lis 2018

Volám sa Tatiana Miklušová. V roku 2016 som absolvovala artroskopiu menisku na pravom kolene. Asi po štyroch mesiacoch po operácii som sa rozhodla, že začnem behať, nakoľko som chcela schudnúť. Po určitom čase som začala mať veľké bolesti kolien.

V posilovni u Milana
V posilovni u Milana


Môj manžel mi dal kontakt na Vipfyziotrénera – Milan Saba, ktorý sa venuje ľuďom so zdravotný problémami pohybového aparátu ako aj pri zmene postavy. Spomenul mi, že sám si prešiel viacerými zdravotnými komplikáciami. Tak som sa s ním skontaktovala. Po úvodnej diagnostike a konzultácií sme začali spolu cvičiť. Vypracoval mi na mieru šitý tréningový a stravovací plán.

Jeho odborný, trpezlivý a ľudský prístup ma posúval ďalej k mojím cieľom – zbaviť sa bolesti kolien, a vypracovať si postavu a celkovo byť viac fit . Cvičením SM-systému a fyziotréningu sa môj stav začal rapídne lepšiť. Tým, že činky a fitnes stroje veľmi nemusím, tento spôsob cvičenia mi plne vynahrádzal posilňovanie celého tela.


Fyziotrénig som si veľmi obľúbila.

Svoju vizuálnu zmenu som si začala uvedomovať reakciou môjho okolia. Začali ma oslovovať priatelia a kolegovia s otázkou:"Ty si schudla, už nekrívaš, dobre vyzeráš.

Čo robíš?" Veľmi ma to potešilo a posúvalo v mojom snažení.

Môj tréner Milan mi ponúkol aby som sa zúčastnila súťaže JARNA PREMENA 2018, kde som nakoniec v silnej konkurencii obsadila krásne 3 miesto a to bez cvičenia vo fitnescentre, len s fyziotréningom.


Po zdravotnej a fyzickej stránke sa momentálne cítim veľmi dobre.

Verím, že som motiváciou pre všetkých, ktorí si myslia, že nemôžu cvičiť a venovať sa svojmu telu, pretože majú zdravotný problém a nemajú 20 rokov...

Na záver len toľko:

Všetko sa dá, len treba chcieť, nájsť odborníka, ktorý vie čo robí, veriť si a nevzdávať sa :)
0 komentář